RD BRNO SLATINA

RD BRNO - SLATINA, ul. Podstránská

Prodej, RD, s dispozicí 2+1 a 2+1, o obytné ploše 175 M2, zahrada o výměře 202 m2, Podstránská,    Brno - Slatina, okr. Brno - město, Jihomoravský kraj

Ve výhradním zastoupení vám nabízíme ke koupi rodinný dům v Brně - Slatině, v klidné ulici Podstránská.
Tento dům je o obytné ploše 175 m2 s dispozicí 4+2.
V 1. NP se nachází zádveří, koupelna s vanou a toaletou, jídelna, kuchyně, obývací pokoj a úložný prostor pod schodištěm. Z jídelny je vchod na dvorek. Zde je také sklep.
Ve 2. NP je hala, ze které se vchází do neprůchozích místností - kuchyně, ložnice, obývací pokoj, šatna a dále koupelna se s sprchovacím koutem, samostatnou toaletou a samostatnou prádelnou s dostatkem místa na pračku a sušičku. Z kuchyně se vchází na terasu a zahradu, která je přístupná i z druhé strany pozemku.
Nemovitost má betonové základy, zdi jsou z pálených cihel a tvárnic Ytong, se zateplením. Střecha sedlová z betonových tašek Bramac a plechová krytina ve dvoře. Schodiště je betonové. Klempířské konstrukce jsou pozinkované. Okna - dřevěná euro. Podlahy plovoucí a keramické. Vytápění je zajištěno plynovým kotlem s rozvodem do ústředního topení s radiátory. Kotel je také zdrojem teplé vody. Rozvod teplé i studené vody je proveden v plastovém potrubí. Taktéž kanalizace je provedena v plastovém potrubí. Dále je v nemovitosti rozveden sdělovací kabel - internet a kabelová TV. Elektřina ve 230 V i 400 V. Nemovitost je po technické stránce ve velmi dobrém stavu. V roce 2010 proběhla rekonstrukce a byla také přistavěna půdní vestavba. Dům je připojen na všechny inženýrské sítě,
Část 1.NP je aktuálně ve fázi přípravy modernizace. Před zahájením je možné jednat o snížení ceny ve výši cenové nabídky stavební firmy, která připravila projekt. Uvedená kupní cena je včetně modernizace části 1.NP, právního a realitního servisu. Parkování je možné před domem, kde je také předzahrádka náležející k nemovitosti.
Termín prohlídky si prosím rezervujte u asistentky kanceláře.
Těšíme se na vaši návštěvu.
PENB je aktuálně v přípravě vyhotovení, proto uvádíme kategorii G.

tel.: +420 702 057 073