BYT 2 / 2022 PŘIPRAVUJEME PRODEJ MEZONETU O DISPOZIZI 3 + 1

S VÝMĚROU PODLAHOVÉ PLOCHY 97 M2, V BRNĚ KOMÍNĚ. 

NA URČENÍ KUPNÍ CENY NEMOVITOSTI PRÁVĚ PRACUJEME    


BYT 01 / 2022 PRODEJ BYT 4+1,  81 M2, BRNO - LÍŠEŇ  7 500 000 CZK 

Prodej, byt, 4 + 1, 81 m2, Bartákova, Brno - Líšeň

Nabízíme Vám ke koupi byt o dispozici 4+1 v Brně, na ulici Bartákova. Byt se nachází ve 3. NP částečně revitalizovaného zatepleného panelového klidného domu. Částečné renovovaný a dobře udržovaný byt má užitnou plochu 81 m2 a náleží k němu balkon s výhledem do zeleně a na město, dále k bytu náleží také sklepní kóje.
Z prostorné předsíně ve tvaru ,,L,, jsou přístupné všechny místnosti - pokoje jsou všechny neprůchozí, dále kuchyně, rekonstruovaná koupelna s vanou a samostatná toaleta. Ložnice a dva dětské pokoje jsou exponovány na západní stranu, kuchyně a obývací pokoj s balkonem na stranu východní - díky tomuto je možnost přirozeného větrání bytu, Předsíň je vybavená věšákovou stěnou a vestavěnou šatní skříní. V docházkové vzdálenosti se nachází škola, školka, nákupní centrum, pošta, zastávky MHD, mnoho zeleně atd. Parkování je možné v okolí domu.
Byt je osazen plastovými okny s dvousklem. Podrobné informace o provozní nákladech na bydlení vám předložíme k nahlédnutí při prohlídkách bytu. Těšíme se na Vás při prohlídkách tohoto pěkného bytu.