PRONÁJEM KANCELÁŘÍ V IBC PŘÍKOP 838/6 VOLEJTE +420 702 057 073 

PRONÁJEM OBCHODNÍHO PROSTORU 26 M2, PŘÍKOP, BRNO 13 000 Kč + služby 

Klimatizovaná jednotka v 1.NP, je vybavena skleněnou celostěnovou výlohou s výhledem do galerie v 1NP. Sousedí také s restaurací, což denně umožňuje provozovateli na sebe poutat pozornost. Samozřejmostí je zavedený optický kabel, telefonní přípojky a moderní osvětlení. Na podlahu je použité kvalitní PVC. Přímo v kanceláři je umyvadlo s tekoucí vodou.
Na patře je k dispozici společná kuchyně, toalety a koupelna. V budově IBC v blízkosti parku Koliště a Janáčkova divadla, je k dispozici ucelený soubor služeb - 24/7 recepce s ostrahou, pošta, obchody s kancelářskými potřebami, služby notářství a advokátních kanceláří, pojišťovny, lékařské ordinace a lékárna, restaurace, jídelna a kavárny. Případně je možné si pronajmout parkovací místa v garážích v 1.PP nebo ve dvoře s parkovištěm.
Ve výhradním zastoupení vám nabízíme k dlouhodobému pronájmu nebytový prostor ( kancelář, obchod ) o podlahové ploše 26,50 m2.

Pronájem kanceláře 258 m2, Příkop, Brno 
59 560 Kč  + služby 

 Ve výhradním zastoupení vám nabízíme k dlouhodobému pronájmu kancelář o podlahové ploše 258m2.
Klimatizovaná kancelář v 2.NP, je vybavena vlastním sociálním zařízením a kuchyní. Samozřejmostí je zavedený optický kabel, telefonní přípojky a moderní osvětlení. Na podlaze je položený kvalitní koberec. V budově IBC v blízkosti parku Koliště a Janáčkova divadla, je k dispozici ucelený soubor služeb - 24/7 recepce s ostrahou, pošta, obchody s kancelářskými potřebami, služby notářství a advokátních kanceláří, pojišťovny, lékařské ordinace a lékárna, restaurace, jídelna a kavárny. Parkování je možné v garážích v 1.PP nebo ve dvoře s parkovištěm, případně je možné si pronajmout vyhrazené parkovací garážové stání.