Pronájem kanceláře 224 m² Příkop, Brno - Zábrdovice

Ve výhradním zastoupení vám nabízíme k dlouhodobému pronájmu plně vybavený rekonstruovaný nebytový prostor o podlahové ploše 224,10 m2.

Klimatizovaná jednotky ve 3.NP, se skládají ze 7 místností se 3 samostatnými vchody. 4 ze 7 kanceláří jsou neprůchozí. V jednotkách jsou k dispozici vlastní toalety, vlastní koupelna a dvě kuchyňky a menší sklad. V budově IBC v blízkosti parku Koliště a Janáčkova divadla, je k dispozici ucelený soubor služeb - 24/7 recepce s ostrahou, pošta, obchody s kancelářskými potřebami, služby notářství a advokátních kanceláří, pojišťovny, lékařské ordinace a lékárna, restaurace, jídelna a kavárny. Tři minuty chůze od budovy International business centrum je krytý bazén. Přímo sousedící jednotky předmětu nájmu jsou provozně klidového charakteru - advokáti, rehabilitace, sekretariáty. Případně je možné si pronajmout parkovací místa v garážích v 1.PP nebo ve dvoře s parkovištěm.

PRONÁJEM OBCHODNÍHO PROSTORU 26 M2, PŘÍKOP, BRNO 13 000 Kč + služby 

Klimatizovaná jednotka v 1.NP, je vybavena skleněnou celostěnovou výlohou s výhledem do galerie v 1NP. Sousedí také s restaurací, což denně umožňuje provozovateli na sebe poutat pozornost. Samozřejmostí je zavedený optický kabel, telefonní přípojky a moderní osvětlení. Na podlahu je použité kvalitní PVC. Přímo v kanceláři je umyvadlo s tekoucí vodou.
Na patře je k dispozici společná kuchyně, toalety a koupelna. V budově IBC v blízkosti parku Koliště a Janáčkova divadla, je k dispozici ucelený soubor služeb - 24/7 recepce s ostrahou, pošta, obchody s kancelářskými potřebami, služby notářství a advokátních kanceláří, pojišťovny, lékařské ordinace a lékárna, restaurace, jídelna a kavárny. Případně je možné si pronajmout parkovací místa v garážích v 1.PP nebo ve dvoře s parkovištěm.
Ve výhradním zastoupení vám nabízíme k dlouhodobému pronájmu nebytový prostor ( kancelář, obchod ) o podlahové ploše 26,50 m2.

Pronájem kanceláře 258 m2, Příkop, Brno 
59 560 Kč  + služby 

 Ve výhradním zastoupení vám nabízíme k dlouhodobému pronájmu kancelář o podlahové ploše 258m2.
Klimatizovaná kancelář v 2.NP, je vybavena vlastním sociálním zařízením a kuchyní. Samozřejmostí je zavedený optický kabel, telefonní přípojky a moderní osvětlení. Na podlaze je položený kvalitní koberec. V budově IBC v blízkosti parku Koliště a Janáčkova divadla, je k dispozici ucelený soubor služeb - 24/7 recepce s ostrahou, pošta, obchody s kancelářskými potřebami, služby notářství a advokátních kanceláří, pojišťovny, lékařské ordinace a lékárna, restaurace, jídelna a kavárny. Parkování je možné v garážích v 1.PP nebo ve dvoře s parkovištěm, případně je možné si pronajmout vyhrazené parkovací garážové stání.
Pronájem, obchodní prostory 182 m2, Příkop, Brno, Jihomoravský kraj

Ve výhradním zastoupení vám nabízíme k dlouhodobému pronájmu nebytový obchodní prostor o podlahové ploše 182,2 m2.
Obchodní jednotka v 1.NP, je klimatizována, vybavena výlohami s výhledem do galerie obchodní centra IBC v 1NP. Sousedí s restaurací, českou poštou, obchodem s potravinami a vchodem do budovy, což denně umožňuje provozovateli na sebe upoutat. Citovaný vchod do budovy je možné využívat pro příjem, či expedici zboží i pro nákladní vozy, které ke vchodu přijíždí z točny která je umístěna bezprostředně u tohoto vchodu. Samozřejmostí je zavedený optický kabel, telefonní přípojky a moderní osvětlení, jednotka se skládá z prodejny, vlastního sociálního zázemí i se šatnou a kuchyňkou pro pro zaměstnance, dále je součástí kancelář vedoucího, skladovací prostory a výlevka. Jednotka je přístupná 3 vchody - pro dodavatele, pro zákazníky a pro personál. Případně je možnost využít současné vybavení pro lékárnu, jež je zobrazeno ve fotodokumentaci této nabídky. Na podlahu je použita keramická dlažba. obchodní jednotka je přístupná non stop.
Na patře je k dispozici společná kuchyně, toalety a koupelna. V budově IBC v blízkosti parku Koliště a Janáčkova divadla, je k dispozici ucelený soubor služeb - 24/7 recepce s ostrahou, pošta, obchody s kancelářskými potřebami, služby notářství a advokátních kanceláří, pojišťovny, lékařské ordinace a lékárna, restaurace, jídelna a kavárny, obchody. Případně je možné si pronajmout parkovací místa v garážích v - 1.PP nebo ve dvoře s parkovištěm.

Pronájem kanceláře 64 m2, 12 000 Kč + 4 500 vyúčtovatelné služby 

Příkop, Brno, Jihomoravských kraj

Ve výhradním zastoupení vám nabízíme k dlouhodobému pronájmu nebytový prostor o podlahové ploše 64,40 m2.
Klimatizovaná jednotka ve 3.NP, se skládá z dvou místností - kancelář a jednací místnost. Na patře je k dispozici společná kuchyně, toalety a koupelna. V budově IBC v blízkosti parku Koliště a Janáčkova divadla, je k dispozici ucelený soubor služeb - 24/7 recepce s ostrahou, pošta, obchody s kancelářskými potřebami, služby notářství a advokátních kanceláří, pojišťovny, lékařské ordinace a lékárna, restaurace, jídelna a kavárny. Přímo sousedící jednotky předmětu nájmu jsou provozně klidového charakteru - advokát, rehabilitace, sekretariát. Případně je možné si pronajmout parkovací místa v garážích v 1.PP nebo ve dvoře s parkovištěm.