Pronájem kanceláře 224 m² Příkop, Brno - Zábrdovice

Ve výhradním zastoupení vám nabízíme k dlouhodobému pronájmu plně vybavený rekonstruovaný nebytový prostor o podlahové ploše 224,10 m2.

Klimatizovaná jednotky ve 3.NP, se skládají ze 7 místností se 3 samostatnými vchody. 4 ze 7 kanceláří jsou neprůchozí. V jednotkách jsou k dispozici vlastní toalety, vlastní koupelna a dvě kuchyňky a menší sklad. V budově IBC v blízkosti parku Koliště a Janáčkova divadla, je k dispozici ucelený soubor služeb - 24/7 recepce s ostrahou, pošta, obchody s kancelářskými potřebami, služby notářství a advokátních kanceláří, pojišťovny, lékařské ordinace a lékárna, restaurace, jídelna a kavárny. Tři minuty chůze od budovy International business centrum je krytý bazén. Přímo sousedící jednotky předmětu nájmu jsou provozně klidového charakteru - advokáti, rehabilitace, sekretariáty. Případně je možné si pronajmout parkovací místa v garážích v 1.PP nebo ve dvoře s parkovištěm.REZERVACE

Pronájem kanceláře 17,40 M2, 5000 Kč + 2 000 Kč vyúčtovatelné služby

Ve výhradním zastoupení vám nabízíme k dlouhodobému pronájmu nebytový prostor o podlahové ploše 17,40 m2.
Klimatizovaná jednotka se nachází ve 4.NP, Na patře je k dispozici společná kuchyně, toalety a koupelna. V budově IBC v blízkosti parku Koliště a Janáčkova divadla, je k dispozici ucelený soubor služeb - 24/7 recepce s ostrahou, pošta, obchody s kancelářskými potřebami, služby notářství a advokátních kanceláří, pojišťovny, lékařské ordinace a lékárna, restaurace a kavárny. Přímo sousedící jednotky předmětu nájmu jsou provozně klidového charakteru. Případně je možné si pronajmout parkovací místa v garážích v 1.PP nebo ve dvoře s parkovištěm.
Pronájem, kancelář, 2 KK, 65 m2, 15 000 Kč + 6 000 Kč, Příkop, Brno, Jihomoravský kraj, okres Brno - město

Ve výhradním zastoupení vám nabízíme k dlouhodobému pronájmu nebytový prostor o podlahové ploše 64,80 m2.
Klimatizovaná jednotka ve 4.NP, se skládá z tří místností - dvě kanceláře, kuchyňka, koupelna a toaleta. Na patře je dále k dispozici společná kuchyně, toalety a koupelna. V budově IBC v blízkosti parku Koliště a Janáčkova divadla, je k dispozici ucelený soubor služeb - 24/7 recepce s ostrahou, pošta, obchody s kancelářskými potřebami, služby notářství a advokátních kanceláří, pojišťovny, lékařské ordinace a lékárna, restaurace. Přímo sousedící jednotky předmětu nájmu jsou provozně klidového charakteru. Případně je možné si pronajmout parkovací místa v garážích v 1.PP nebo ve dvoře s parkovištěm. Nabízíme Vám také možnost zajištění pravidelného či jednorázového úklidu naší úklidovou službou. 

LEDEN 2023 - Tento měsíc připravujeme k PRODEJI kancelář v IBC 38 m2, Příkop, Brno 

LEDEN 2023 - Tento měsíc připravujeme k pronájmu kancelář v IBC 75 m2, Příkop, Brno 

nájemné 15 000 Kč !!! 

PRONÁJEM A PRODEJ  KANCELÁŘÍ V IBC PŘÍKOP 838/6 VOLEJTE +420 702 057 073