Pronájem kanceláře 224 m² Příkop, Brno - Zábrdovice

Ve výhradním zastoupení vám nabízíme k dlouhodobému pronájmu plně vybavený rekonstruovaný nebytový prostor o podlahové ploše 224,10 m2.

Klimatizovaná jednotky ve 3.NP, se skládají ze 7 místností se 3 samostatnými vchody. 4 ze 7 kanceláří jsou neprůchozí. V jednotkách jsou k dispozici vlastní toalety, vlastní koupelna a dvě kuchyňky a menší sklad. V budově IBC v blízkosti parku Koliště a Janáčkova divadla, je k dispozici ucelený soubor služeb - 24/7 recepce s ostrahou, pošta, obchody s kancelářskými potřebami, služby notářství a advokátních kanceláří, pojišťovny, lékařské ordinace a lékárna, restaurace, jídelna a kavárny. Tři minuty chůze od budovy International business centrum je krytý bazén. Přímo sousedící jednotky předmětu nájmu jsou provozně klidového charakteru - advokáti, rehabilitace, sekretariáty. Případně je možné si pronajmout parkovací místa v garážích v 1.PP nebo ve dvoře s parkovištěm.Pronájem, kancelář, 2 KK, 65 m2, 15 000 Kč + 6 000 Kč, Příkop, Brno, Jihomoravský kraj, okres Brno - město

Ve výhradním zastoupení vám nabízíme k dlouhodobému pronájmu nebytový prostor o podlahové ploše 64,80 m2.
Klimatizovaná jednotka ve 4.NP, se skládá z tří místností - dvě kanceláře, kuchyňka, koupelna a toaleta. Na patře je dále k dispozici společná kuchyně, toalety a koupelna. V budově IBC v blízkosti parku Koliště a Janáčkova divadla, je k dispozici ucelený soubor služeb - 24/7 recepce s ostrahou, pošta, obchody s kancelářskými potřebami, služby notářství a advokátních kanceláří, pojišťovny, lékařské ordinace a lékárna, restaurace. Přímo sousedící jednotky předmětu nájmu jsou provozně klidového charakteru. Případně je možné si pronajmout parkovací místa v garážích v 1.PP nebo ve dvoře s parkovištěm. Nabízíme Vám také možnost zajištění pravidelného či jednorázového úklidu naší úklidovou službou. 

Pronájem kanceláře 64 m²Příkop, 8 950 ,- Kč + DPH

Brno - Zábrdovice

Ve výhradním zastoupení vám nabízíme k dlouhodobému pronájmu nebytový prostor o podlahové ploše 64,40 m2.Jednotka v 5.NPs výhledem do ulice Příkop, je po rekonstrukci, která proběhla v lednu 2023 - omítky, výmalba, nový koberec a osvětlení. Na patře je k dispozici společná kuchyně, toalety a koupelna se sprchovým koutem. V budově IBC v blízkosti parku Koliště a Janáčkova divadla, je k dispozici ucelený soubor služeb - 24/7 recepce, ostraha budovy, pošta, obchody s kancelářskými potřebami, služby notářství a advokátních kanceláří, pojišťovny, lékařské ordinace, restaurace a kavárny. Přímo sousedící jednotky předmětu nájmu jsou provozně klidového charakteru - pojišťovna, kanceláře zkušebního ústavu. V docházkové vzdálenosti se nachází krytý bazén. Případně je možné si pronajmout parkovací místa v garážích v 1.PP nebo ve dvoře s parkovištěm. Přístup do budovy je 24 / 7 / 365. Prostory se nabízí nevybavené.

PRONÁJEM A PRODEJ  KANCELÁŘÍ V IBC BRNO  PŘÍKOP 843/4, 838/6,  VOLEJTE +420 702 057 073